E-shop, blog, webové stránky na míru a další IT práce za velmi levno. Za dohození klienta se můžeme domluvit i na větší slevě. A co je lepší? Podpoříte chudého šikovného studenta VŠ:). Pište na admin@lishaak.cz a nebojte se, nekoušu.
Také momentálně hledám brigády nebo práci z domova z IT:). Můj LinkedIn profil zde.
Klikni pro skrytí

Kontakt

Jak trávím čas

Na počítači se bavím hraním počítačových her s kamarády, ale to už jen zřídka, protože na to nemívám čas, třeba teď vymýšlím tenhle text. Dále na PC programuju, tvořím tenhle web, styluju ostatní stránky, někdy upravuji různé fotky, hraju si s routerem, zkouším věci ohledně změn IP adres, přístup k internetu z mé LAN jen přes moji proxy, někdy si kreslím, koukám na filmy s kamarády, sleduju seriály a s tím už radši skončím, ať tu nejsem do večera. Samozřejmě že se taky chodím ven vyvětrat, hrát badminton/kroket s rodinou a nebo chodím na procházky.

Moje hobby

Tohle se bude asi trochu opakovat. Můj koníček je převážně na počítači, protože pro mě to je takový jiný svět možností, kde je všechno možné. Ale musím mít o tu zábavu nějak postaráno. Jako můj první programovací jazyk, který jsem poprvé viděl a víceméně naučil, byl GML - programují se přes to většinou 2D hry, ale jdou i 3D. Programuje se v takovém user-friendly prostředí, můžete začít dělat hru, ikdyž neumíte programovat. Jen jednou jsem dokončil hru, ale byla moc triviální, a nebyla z mé hlavy, ale z českých YouTube tutoriálů. Když jsem dokončil tu jednu hru, tak jsem samozřejmě získal mnoho zkušeností. Začal jsem dělat vlastní hry, avšak většinou skončili v koši. Ale jedna moje poslední hra, na které jsem dělal asi dva měsíce (neberte to doslova, nemám stroj času abych neměl čas i na jiné věci), tu jsem dotáhl celkem daleko, není dokončená, ale hlavní prvky jsou skoro hotové. Někdy jsem dělal jednu funkci i 2 dny, a pak jsem na to před spaním přišel a říkal jsem si, jak jsem na takovou triviální věc nemohl přijít. Je to taková TD hra, kde si můžete i stavět vlastní cesty. Pokud nemáte vůbec žádnou představu, jak vypadá, tak si ji můžete vyzkoušet zde. Nemusíte si všímat těch amatérských textur. Ale tak abstraktně ta hra měla vypadat (kromě těch věží).

Nedávno jsem začal i kreslit. Moje holka mi věnovala jednu její kresbu, tak jsem ji to chtěl oplatit také. Jeden takový obrázek kreslím asi 2 hodiny, narozdíl od ní, je to velmi dlouhá doba. Je pravda že mě někteří lidé odsuzují za to, co kreslím:C. Své kresby publikuji pod svým profilem na DeviantArtu, kde taky podporuji některé umělce. Červeně označené obrázky jsou od ní, ostatní dva jsem kreslil já.