E-shop, blog, webové stránky na míru a další IT práce za velmi levno. Za dohození klienta se můžeme domluvit i na větší slevě. A co je lepší? Podpoříte chudého šikovného studenta VŠ:). Pište na admin@lishaak.cz a nebojte se, nekoušu.
Také momentálně hledám brigády nebo práci z domova z IT:). Můj LinkedIn profil zde.
Klikni pro skrytí

Kontakt

Úvod

Narodil jsem se, bydlel jsem a bydlím ve městě Frýdek-Místek. Frýdek-Místek se skládá ze dvou částí - Frýdek a Místek. Tyhle části jsou rozděleny řekou Ostravicí. Taky zde můžete narazit na dopravní zácpy, hlavně po sedmé hodině ráno, a po první hodině odpoledne.

Olešná

Na jihozápadě města F-M můžeme objevit přehradu Olešná, kolem které se konají extrémní in-line a cyklistické závody. Hned vedle přehrady je umístěn krytý a venkovní aquapark a před ním ještě láká děti velké dětské hřiště. Z aquaparku je krásné výledové panorama na Beskydy i na Lysou horu, proto zde na dovolenou jezdí i zahraniční sousedé. Olešná se právě bagruje a vypouští.

kostely

Kostel svatého Jana Křtitele a Bazilika Navštívení Panny Marie stojí hned vedle Kauflandu. Nad Kauflandem je zámek, kde právě probíha rekonstrukce věže. Pod zámkem máme ještě park, kde se konají různé rytířské, ale i taneční akce.

polárka

Blíž u řeky Ostravice, je nové obchodní centrum zvané Frýda a taky nová víceúčelová sportovní hala Polárka. V Polárce je střelnice, ledová plocha a badmintonová hala. Tyhle dvě budovy byly postavené místo staré haly.

bunkr59

Další místo, kde se dá zabavit, je BUNKR59. Nachází se pod 5.ZŠ, kde jsem mimochodem chodil, ale bohužel jsem se ani do bunkru nepodíval. V bunkru se hraje airsoft a taky tam cvičí policisté své taktiky. Více o airsoftu se můžete dozvědět zde.

hrad

Pokud máte hlad, můžete navštívit středověký Penzion Hrad se středověkým menu. Každou sobotu se zde konají středověké akce. Navštíví to zde polykači ohňů, šermíři i břišní tanečnice.

Akce na hradě (zdroj: google maps)