E-shop, blog, webové stránky na míru a další IT práce za velmi levno. Za dohození klienta se můžeme domluvit i na větší slevě. A co je lepší? Podpoříte chudého šikovného studenta VŠ:). Pište na admin@lishaak.cz a nebojte se, nekoušu.
Také momentálně hledám brigády nebo práci z domova z IT:). Můj LinkedIn profil zde.
Klikni pro skrytí

Kontakt

Moje škola

Škola, na kterou chodím má technické zaměření. Nachází se na ulici 28. října 1598 ve Frýdku-Místku. Zde můžete navštívit webové stránky školy zde. Celý název školy je Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zk., Frýdek-Místek, příspěvková organizace. Z názvu jste mohli poznat, že se jedná o tři školy, které jsou spojené. Připravil jsem zde tabulku oborů, které škola vyučuje:

KódNázev vzdělání
23-41-M/01 Strojírenství
21-43-M/01 Hutnictví
63-41-M/02 Obchodní akademie
36-45-M/01 Technická zařízení budov
18-20-M/01 Informační techologie
78-42-M/01 Technické lyceum
78-42-M/02 Ekonomické lyceum

Školní jídelna

Školní jídelna je na téhle škole velmi dobrá. Na výběr máme minimálně ze dvou a někdy i ze tří obědů, třetí jídlo je většinou vegetariánské. Každý pátek máme na výběr mezi normálním" a sladkým obědem, ať to jsou lívance, buchtičky s krémem, či langoše. Na tuhle kuchyni si může jen málokdo stěžovat, a všichni mohou jen závidět.

Předměty

Chodím na obor IT. Mám rád všechny odborné předměty, kde není moc teorie, protože tu se prostě neumím naučit. Vím, že je třeba taky ta teorie, ale v programovacích jazycích to je jiné než v češtině/dějepisu, můžete si to ihned vyzkoušet, a být okouzlení tím, jak vše funguje. To je právě to, co se lépe zapamatuji a zároveň se neunudím k smrti. IT obor jsem měl vyhlednutý už od základky, a dá se říct, že mě vždycky zajímaly věci ohledně počítačů. Taky jsem se tomu ve volném čase hodně věnoval, abych se tak nenudil, ale to patří zas do mé hobby stránky.

PS: Nesnáším češtinu už jen kvůli toho, že místo učení na test dělám tenhle web, a měl jsem na něm taky hodně chyb, včetně slovosledu.

Závěr

Na tuhle školu chodím rád, přestože je tu asi jen 1% holek a u nás ve třídě není ani jedna, tak tam není taková atmosféra, jako na základní škole. Náš ročník má zkrátka smůlu.